Aqua Terrami 0,33 l

Novinka

Pokud toužíte po osvěžení a zrovna nemáte chuť na nic sladkého, ale zároveň si chcete vychutnat den v jedinečném stylu Terrami, přinášíme pro vás skvělou novinku! Představujeme naši vlastní perlivou vodu.

Pokud při ochutnání ucítíte jemný hroznový nádech, není to náhodou. Naše nápoje totiž sytíme technologií WineGas, která získává oxid uhličitý z kvašení vinných moštů. Proto tyto bublinky obsahují vinné estery a tempery. Ty propůjčují naší perlivé vodě jemnou a unikátní chuť, kterou jinde nenajdete.

Voda Terrami je vyrobená z pitné vody, a je nasycena jemnými bublinkami s vinnými estery a tempery Winegas, které jsou získávány z přirozeného alkoholového kvašení hroznových moštů při výrobě vín. Nepoužíváme průmyslově vyráběný CO².

Složení: voda, přírodní CO².

Cidery a limonády jsou syceny jemnými bublinkami s vinnými estery a tempery, které jsou získávány z přirozeného kvašení hroznových moštů při výrobě vín a dodávají našim nápojům jedinečnou chuť. Tato unikátní technologie získávání přírodního CO² a následného použití pro sycení nápojů Winegas významně snižuje uhlíkovou stopu díky zachycení CO² při fermentaci a následného použití v nápojích. Pro perlení našich ciderů, vod, limonád a perlivých nápojů nepoužíváme průmyslově vyráběný CO².

28,00 Kč

Počet kusů můžete navýšit v dalších krocích objednávky.