Jablečná limonáda 0,33 l

Novinka

Základem jablečné limonády Terrami je námi vyrobený stoprocentní mošt.

Náš jablečný mošt toho pro nás moc znamená, tudíž chceme, aby si ho každý mohl užít v co nejvíce podobách. Proto z něj nově vyrábíme senzační limonádu, která posouvá jeho osvěžení na novou úroveň.

Jak už je u nás zvykem, složení je prosté, ale chuť o to lepší a jedinečnější. Jelikož cítíme s přírodou a chceme to nejlepší i pro vás, limonádu mícháme jen ze 100% Terrami moštu a vody, které za pomocí technologie WineGas jemně sytíme oxidem uhličitým získávaným při kvašení vinných moštů, což snižuje naši uhlíkovou stopu.

Složení: 100% jablečný mošt Terrami, voda, přírodní CO²

Cidery a limonády jsou syceny jemnými bublinkami s vinnými estery a tempery, které jsou získávány z přirozeného kvašení hroznových moštů při výrobě vín a dodávají našim nápojům jedinečnou chuť. Tato unikátní technologie získávání přírodního CO² a následného použití pro sycení nápojů WineGas významně snižuje uhlíkovou stopu díky zachycení CO² při fermentaci a následného použití v nápojích. Pro perlení našich ciderů, vod, limonád a perlivých nápojů nepoužíváme průmyslově vyráběný CO² .

35,00 Kč

Počet kusů můžete navýšit v dalších krocích objednávky.