Jablečná limonáda se zázvorem 0,33 l

Novinka

Základem jablečné limonády Terrami je námi vyrobený stoprocentní mošt.

Zázvor se v české kuchyni stále používá spíše jen jako přísada do čajů v zimních měsících na zlepšení imunity či zkrocení zákeřných rýmiček. V tom bezesporu vyniká, ale u nás v Terrami víme, že jeho potenciál zde opravdu nekončí. Proto jsme se mu rozhodli udělat radost a tak společně s naším moštem nyní tvoří skvělou dvojici, která vám imunitu nakopne i v létě.

Stejně jako všechny naše sycené produkty i tuto limonádu plníme oxidem uhličitým za použití k přírodě šetrné technologie WineGas.

Pokud jste zázvorovými fanoušky, doporučujeme ochutnat i naši pomerančovou marmeládu se zázvorem. Najdete ji u nás na e-shopu.

Složení: 100% jablečný mošt Terrami, voda, cukr, kyselina citronová, extrakt z kořene zázvoru, přírodní CO²

Cidery a limonády jsou syceny jemnými bublinkami s vinnými estery a tempery, které jsou získávány z přirozeného kvašení hroznových moštů při výrobě vín a dodávají našim nápojům jedinečnou chuť. Tato unikátní technologie získávání přírodního CO² a následného použití pro sycení nápojů Winegas významně snižuje uhlíkovou stopu díky zachycení CO² při fermentaci a následného použití v nápojích. Pro perlení našich ciderů, vod, limonád a perlivých nápojů nepoužíváme průmyslově vyráběný CO² .

35,00 Kč

Počet kusů můžete navýšit v dalších krocích objednávky.